„MINDAUGO ŽUKAUSKO – „EUROVENT“ TAURĖ 2014

„MINDAUGO ŽUKAUSKO – „EUROVENT“ TAURĖ 2014

TARPTAUTINIS VAIKŲ BERNIUKŲ (GIM. 2001 M.) KREPŠINIO TURNYRAS „MINDAUGO ŽUKAUSKO – „EUROVENT“ TAURĖ 2014

 

Rugsėjo 19 – 21 dienomis Šiauliuose praūžė berniukų (2001 m. g.) krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo aštuonios berniukų komandos. Dėl „Mindaugo Žukausko – EUROVENT 2014“ taurės kovojo Klaipėdos V. Knašiaus KM, Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“, KM „Perkūnas“, Vilniaus KM, Tartu „Rock“ (Estija), Riga/DSN (Latvija) ir Ventspils (Latvija) berniukų (2001 m. g.) krepšinio komandos.

Pirmosios vietos taurė iškeliavo į Kauną. Ją, nepatyrę nei vieno pralaimėjimo turnyre, iškovojo Kauno KM „Perkūnas“. II-ą vietą iškovojo KA „Saulė“, treti liko V.Knašiaus KM.

Tarptautinio turnyro „Mindaugo Žukausko – EUROVENT 2014“ organizatoriai džiaugiasi, kad turnyre dalyvauja vis daugiau komandų. Tradiciškai rugsėjo mėnesį jau trečius metus vykstančiame turnyre dalyvauja ne tik pajėgios berniukų komandos iš Lietuvos, bet ir komandos iš kaimyninės Latvijos bei Estijos.

Naudingiausiais komandų žaidėjais išrinkti ir asmeniniais prizais apdovanoti: Ignas Lėkštys

(Vilniaus KM), Dominykas Venckus (V.Knašiaus KM), Lorenas Stoškevičius (KA „Saulė“), Henrikas Alekna (KM „Perkūnas“), Aristidas Lukas Končius (KM „Perkūnas“).

 

 

 

[wpgmza id="1"]
Kontaktai