Tarptautinis krepšinio turnyras M. Žukausko taurei laimėti

Tarptautinis krepšinio turnyras M. Žukausko taurei laimėti

Tarptautinis krepšinio turnyras M. Žukausko taurei laimėti

 Rugsėjo 13 – 15 dienomis Šiauliuose praūžė berniukų (2001 m. g.) krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo šešios berniukų komandos. Dėl M. Žukausko taurės kovojo Klaipėdos V. Knašiaus KM, Š. Marčiulionio KA, Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“, Tartu „Rock“ (Estija), Riga/DSN (Latvija) ir Ventspils (Latvija) berniukų (2001 m. g.) krepšinio komandos.

Pirmosios vietos taurė iškeliavo į Kauną. Ją, nepatyrę nei vieno pralaimėjimo turnyre, iškovojo Š. Marčiulionio KA. II-ą vietą iškovojo Tartu „Rock“ (Estija), trečia vieta atiteko Riga/DSN (Latvija) komandai. IV-i liko Klaipėdos V. Knašiaus KM, V-i Ka „Saulė“, VI-i Ventspils komada.

Tarptrautinio turnyro „Mindaugo Žukausko taurė 2013“ organizatoriai džiaugiasi, kad jame dalyvavo ne tik pajėgios berniukų komandos iš Lietuvos, bet ir komandos iš kaimyninės Latvijos bei Estijos.

Naudingiausiais komandų žaidėjais išrinkti ir asmeniniais prizais apdovanoti: Nedas Švirikas (KA „Saulė“), Gytis Pranckūnas (Š. Marčiulionio KA), Dominykas Venckus (Klaipėdos V. Knašiaus KM), Rudis Zernevics (Ventspil), Emilis Krumins (Riga/DNS) ir Kerr Krusa (Tartu „Rock“)

[wpgmza id="1"]
Kontaktai