Geriausi sportininkai

2020/2021 m. m. sezonas | Paskelbta: 2021-09-08

Labiausiai 2020/2021 m. sezone patobulėję krepšininkai

 

U12 Rojus Stankevičius

U12 Simonas Šinskas

U12  Vilius Stupelis

U12   Hubertas Stupuras

 

U13 Dominykas Pivoriūnas

U13 Naglis Dielininkaitis

 

U14  Gustas Dembinskis

U14 Domantas Brazaitis

 

U15  Gvidas Zakaras

U15  Jonas Ragauskas…

 

 

  1. Gėla Kačinskaitė (tr. Arūnas Kačerauskas)
  2. Justas Stripinis (tr. Laimonas Kutra)
  3. Rokas Perveneckas (tr. Rytis Grigaitis)
  4. Deividas Žukauskas (tr. Arūnas Kačerauskas)
  5. Ugnė Timonytė (tr. Jūratė Bertulienė)
  6. Titas Pažarauskas (tr. Egidijus Vasiliauskas)
  7. Domantas Šarauskas (tr. Egidijus Vasiliauskas)
  8. Arnas Kaupas (tr.

 

Ieva Lauraitytė (tr. Jurgita Užgalienė)

Rokas Perveneckas (tr. Rytis Grigaitis)

Deividas Žukauskas (tr. Arūnas Kačerauskas)

Rusnė Augustinaitė (tr. Jūratė Bertulienė)

Titas Pažarauskas (tr. Egidijus Vasiliauskas)

Domantas Šarauskas (tr. Egidijus Vasiliauskas)

Ramunė Dambrauskaitė (tr. Arūnas Kačerauskas)

Deividas Norutis (tr. Marius …

  1. Auridas Urbonas (treneris Egidijus Vasiliauskas)
  2. Rokys  Ruškys (treneris Arūnas Kačerauskas)
  3. Domantas Šarauskas (treneris Egidijus Vasiliauskas)
  4. Titas Pažarauskas (treneris Egidijus Vasiliauskas)
  5. Lorenas Stoškevičius (treneris Marius Krapikas)
  6. Domas Uosis (treneris Marius Krapikas)
  7. Saulė Dambrauskaitė (trenerė Ieva Songailienė)
  8. Brigita Sinickaitė (trenerė Jūratė Bertulienė)
  1. Rusnė Augustinaitė (tr. Jūratė Bertulienė)
  2. Titas Pažarauskas (tr. Egidijus Vasiliauskas) vid. pelno 12 tšk. per rungtynes atlieka vid. 3 rez. perdavimus.
  1. Domantas Šarauskas (tr. Egidijus Vasiliauskas)
  2. Eva Karašaitė (tr. Ieva Songailienė) vid. pelno 12 tšk. per rungtynes , atkovoja vid.
2014/2015 m. geriausi sportininkai | Paskelbta: 2015-08-27
  1. Augustas Pampikas
  2. Mantvydas Žukauskas
  3. Tadas Pažėra
  4. Dominykas Ratkus
  5. Lorenas Stoškevičius
  6. Dominykas Meškauskas
  7. Titas Pažarauskas
  8. Ligita Tamutytė
  9. Brigita Sinickaitė
  10. Ramunė Dambrauskaitė
  11. Rusnė Augustinaitė
dddd
[wpgmza id="1"]
Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2021 www.krepsinioakademijasaule.lt