NBA ir WNBA žaidėjų asmeninis treneris atvyks į Šiaulius

NBA ir WNBA žaidėjų asmeninis treneris atvyks į Šiaulius, kur dalyvaus vaikų treniruočių stovykloje.

 

Nemokamoje vasaros treniruočių stovykloje Šiauliuose vaikus treniruos NBA žvaigždžių asmeninis treneris. Į Lietuvą liepos pabaigoje atvykstantis Adamas Tayloras penkias dienas svečiuosis krepšinio akademijoje „Saulė“ ir savo žiniomis dalinsis tiek su akademijos, tiek su viso Šiaulių miesto vaikais, berniukais ir mergaitėmis.

 

 

Saulės mieste A.Tayloras svečiuosis Čikagoje su vaikais dirbančio trenerio Irmanto Žilio iniciatyva. JAV dirbantis šiaulietis į Lietuvą atvyks kartu su savo auklėtiniais, kurie ne tik treniruosis Šiauliuose bet ir sužais krepšinio turnyre su Šiaulių regiono vaikų komandomis.

 

 

„Aš labai džiaugiuosi, galėdamas Šiaulių vaikams suteikti galimybe treniruotis su vienu geriausiu NBA krepšininkų asmeniniu treneriu. Siekiu atskleisti jauniems krepšininkams treniruočių, disciplinos ir moralinio nusiteikimo svarbą, padėti tobulinti krepšinio pagrindų techniką ir stiprinti meilę krepšiniui. Lietuviai turi labai stiprią krepšinio mokyklą ir galimybes, bet norint pasiekti aukštumų, reikia daug asmeninių pastangų, noro ir tikėjimo. Tik tada svajonės pildosi“, – kalbėjo idėjos autorius I.Žilys

 

 

A.Tayloro klientų tarpe yra NBA žiedą  su „Cleveland Cavaliers“ laimėjęs Imanas Shumpertas, šiuo metu žaidžiantis „Houston Rockets“, devynerius metus stipriausioje pasaulio lygoje praleidęs veteranas Alonzo Gee, dusyk WNBA čempionė Deveraux Peters, šį sezoną rungtyniavusi „Phoenix Mercury“ gretose.

 

 

Jaunas 29 metų specialistas neslėpė, kad visada svajojo pats profesionaliai žaisti krepšinį, tačiau viena po kitos patirtos sunkios traumos dar mokantis universitete privertė A.Taylorą analizuoti traumų priežastis, pradėti domėtis fizine terapija ir fiziniu pasirengimu, todėl be sporto vadybos jis ėmė studijuoti ir judesių mokslus.

 

 

„Nekantriai laukiu galimybės atskleisti savo krepšinio viziją gražioje Lietuvos šalyje. Tikiuosi čia sutikti daug jaunų ir aistringų žaidėjų, kurie trokšta išmokti naujų dalykų ir siekia tapti geresniais krepšininkais. Treniruočių stovykloje didžiausią dėmesį skirsiu perteikti progresyviam įgūdžių tobulinimo modeliui, kuris skirtas ugdyti žaidėjų bazinius įgūdžius ir mąstymą, kurie būtini norint vėliau gebėti žaisti aukštame lygyje. Noriu, kad jie suprastų, kurie elementai yra krepšinio pamatai, ant kurių vėliau būtų statomas tolesnis tobulėjimas ir siekis tapti kuo naudingesniu ir kuo labiau visaverčiu tiek žaidėju, tiek komandos nariu“, – apie būsimą stovyklą kalbėjo A.Tayloras.

 

 

Prie individualių krepšinio treniruočių proceso A.Tayloras pirmą kartą prisilietė dar studijų metais, kai patirties sėmėsi būdamas Michaelio Jordano ir Kobe Bryanto asmeninio trenerio Timo Groverio asistentu. 2013 m. baigęs universitetą, prisidėjo prie vasaros treniruočių stovyklų organizavimo IMG akademijoje ir padėjo treniruotis NBA draftuose į „New York Knick“ pakviestu I.Shumpertui, su kuriuo išskirtinai ėmė dirbti nuo 2015 m. vasaros.

 

 

Būtent darbas su šiuo krepšininku tapo A.Tayloro vizitine kortele, todėl į jo vedamas treniruotes vis dažniau užsuka ir tokios NBA krepšinio žvaigždės kaip Russellas Westbrookas ar latvis Kristaps Porzingis.

 

 

Nemokama treniruočių stovykla U12 ir vyresniems Šiaulių miesto ir regiono vaikams krepšinio akademijoje „Saulė“ vyks liepos 30 – rugpjūčio 3 dienomis.

Jos dalyviai bus suskirstyti į tris amžiaus grupes po 30-40 vaikų. Kasdien treneris ves po vieną poros valandų trukmės treniruotę kiekvienai amžiaus grupei.

Registracija į stovyklą prasidės liepos 1 d. Pirmenybė bus teikiama krepšinio treniruotes jau lankantiems miesto ir regiono vaikams.

[wpgmza id="1"]
Kontaktai