Šiauliuose vyksta įgūdžių tobulinimo stovykla

Įgūdžių tobulinimo stovykla „Pažink save sportuodamas vyks keturiolika dienų. Vasaros dieninėje stovykloje krepšinio akademijos auklėtiniai treniruotėse, kurias veda Donatas Slanina, tobulina ne tik krepšinio technikos įgūdžius.

 

 

Švietėjiška veikla

Sportininkams paskaitas apie sveiką mitybą bei traumų prevenciją vedė Šiaulių visuomenės sveikatos biuro specialistė Ilona Kuodienė ir Lukas Vaičiulis. Šiaulių sporto centro direktorius Paulius Petraitis pasakojo jauniems sportininkams kaip išvegti traumų ir tinkamai suplanuoti treniruotes bei ilsėtis. Lietuvos antidopingo agentūros specialistė, buvusi krepšininkė Rima Valentienė, vedė mokymus apie dopingą, jo vartojimą, nuobaudas ir procedūras.

 

 

 

 

 

 

   

 

Edukacinės veiklos ir atstatomosios priemonės

Vaikų vasaros stovyklos „Pažink save sportuodamas“  dalyviai turėjo tris aktyvias edukacines dienas, kurių metu aplankė Radviliškio ir Palangos baseinus, kur Donatas Slanina vedė jiems treniruotę vandenyje. Jaunieji sportininkai stebėjo ir analizavo Lietuvos vaikinų U18 krepšinio rinktinės kontrolines rungtynes Lietuva – Turkija bei stebėjo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės fizinio rengimo treniruotę.

 

Plačiau apie stovyklą

 

 

 

[wpgmza id="1"]
Kontaktai