SAULĖ EASTER CUP 2015

SAULĖ EASTER CUP 2015

Šiaulių krepšinio akademijoje „Saulė“ tris dienas vyko tarptautinis vaikinų (1998 m. g.) krepšinio turnyras SAULĖ EASTER CUP 2015, kuriame dalyvavo KA „Saulė“ vaikinų komanda (treneris D.Bertulis) bei svečiai iš Latvijos, Italijos ir A.Sabonio KC.

Trečios vietos taurę išsivežė Pallacanestro Reggiana komanda iš Italijos, kuri pirmose rungtynėse 65:60 laimėjo prieš šiauliečius, rungtynėse su A.Sabonio KC komanda italai persvarą pasiekė tik trečio kėlinio pabaigoje, jie kovą laimėjo 68:63. Tačiau iškovoti pirmą vietą italams sutrukdė Riga/DSN krepšininkai. Paskutinę varžybų dieną demonstravę puikų žaidimą ir taiklias metimais atakavę krepšį latviai nugalėjo italus 99:79, ir tuo pačiu užsitikrino antrą vietą turnyre.

Atkakli kova vyko ir tarp KA „Saulė“ ir A.Sabonio KC komandų, tačiau po atkaklios kovos šiauliečiai turėjo pripažinti kauniečių pranašumą 76:64. A.Sabonio KC įteikta pirmosios vietos taurė ir medaliai.

Naudingiausi turnyro žaidėjai išrinkti Mantvydas Žukauskas (KA „Saulė“), Mažvydas Tamašauskas (A.Sabonio KC), Kristers Zoriks (Riga/DSN), Arturs Strautins (Pallacanestro Reggiana).

Krepšininkai ne tik kovėsi krepšinio aikštelėje, bet ir turėjo galimybę pasižvalgyti po Šiaulių miestą bei jo apylinkes.

Varžybų akimirkos…

[wpgmza id="1"]
Kontaktai