Vasaros dienos stovykla 2020

Krepšinio akademijoje prasidės vaikų vasaros dienos stovykla „Pažink save sportuodamas“, kuri skirta krepšinio akademijos auklėtiniams.

Vasaros dienos stovykla dalinai finansuojama Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis.

 

Programoje dalyvaus 9 – 16 m. vaikai.

 

I pamaina birželio 22 d.  – birželio 29 d. (dalyvaus 2011 – 2009 m. g. mergaitės)

 

II pamaina liepos 7 d. – liepos 24 d. (dalyvaus 2006 – 2003 m. g. vaikinai)

 

III pamaina rugpjūčio 10 d.  – rugpjūčio 14 d. (dalyvaus 2007-2008 m. g. mergaitės)

 

 

Vasaros stovyklos metu bus organizuojamas vaikų užimtumas per sportą, formuojant poreikį judėti, išreikšti save per sportą. Programos metu dalyvių ugdymui taikomas integralus metodas, kurio dėka vaikai gaus fizinį, techninį, psichologinį ir teorinį parengimą. Vaikai lavins fizines savybes, tobulins krepšinio technikos elementus, dalyvaus rungtyse ir varžysis komandomis.

 

Vaikai išmoks sąžiningai varžytis, gerbti komandos narius, bendruomeniškumo, labiau pasitikėti savimi. Fizinių pratimų dėka programos dalyviai stiprins sveikatą, išmoks savistabos būdų. Patobulins individualias fizinės savybės, individualius techninius krepšinio veiksmus.

 

Paskaitų metu vaikai sužinos apie sveiką mitybą, sportininko rėžimo svarbą, ką valgyti prieš ir po fizinių pratimų, kaip išvengti traumų sportuojant ir kaip elgtis po traumos.

 

Stovyklos veiklų įvairovė vaikams formuos bendruomeniškumą, atsakomybę, pasitikėjimą savimi, vaikai galės save išreikšti ne tik sportinėje, bet ir kūrybinėje, organizacinėje veikoje.

 

Dalyvavimas projekte paskatins vaikus dalyvauti neformaliojo švietimo sportinio ugdymo veikloje, dalyviai įgis sveikos gyvensenos ir sveikos mitybos pagrindų, patobulins fizines  ir psichines savybes.

 

 

[wpgmza id="1"]
Kontaktai