Krepšinio akademijos „Saulė“ vaikinai pasipuošė sidarbo medaliais

Šiauliuose dvi dienas trukęs Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių vaikinų B (gim. 1998 m.) čempionato finalo ketvertas pateikė netikėtumų. Reguliariąjame sezone KA „Saulė“ vaikinų komanda išlaikiusi tvirtas pozicijas ketvirtoje vietoje ir patekusi į čempionato finalinio ketverto varžybas, pirmą dieną laimėjo pieš pirmoje vietoje turnyrinėje lentelėje buvusią Kauno KM „Aiščiai“ II komandą 81:75.

Antrą varžybų dieną KA „Saulė“ vaikinų komandos laukė atkakli ir sunki kova dėl čempionų vardo kovoje prieš Š. Marčiulionio KA I komandą, kuri pusfinalyje 86:81 nugalėjo Sabonio KC –„Viacon“. Sausakimšoje KA „Saulė“ sporto salėje šiauliečius palaikė draugai, tėvai ir tie, kurie tikėjo jų pergale. Fortūnos, tik fortūnos tetrūko lemiamą akimirką, kai paskutinio kėlinio 30 sekundėje rungtynių rezultatas buvo lygus 70:70, o likusį rungtynių laiką kamuolys buvo tai šiauliečių, tai vilniečių rankose. Š. Marčiulionio KA I vaikinų komanda tik 2-jų taškų skirtumų persvėrė rezultatą savo naudai 72:70 ir iškovojo I-ą vietą.

Krepšinio akademijos „Saulė“ vaikinų (1998 m.) krepšinio komanda, treniruojama Dainiaus Bertulio, visą sezoną demonstravę vis gerėjantį komandinį žaidimą pasipuošė sidabro medaliais ir iškovojo MKL II-os vietos taurę. Trečia vietą laimėjo Kauno KM „Aiščiai“ II, kovoje dėl bronzos nugalėję Sabonio KC „Viacon“ 87:72.

Į finalo ketverto „Simbolinį penketą“ išrinkti: Arnoldas Kulboka (Sabonio KC-„Viacon“), Gytis Masiulis (Kauno KM „Aisčiai“ II), Tadas Pažėra (Šiaulių KA „Saulė“), Aistis Pilauskas (Š.Marčiulionio KA I), Matas Jogėla (Š.Marčiulionio KA I).