Krepšinio akademijos veikla karantino metu

Paskelbus karantiną dėl korovaviruso (COVID-19) visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje nuo kovo 16 d. krepšinio akademijos auklėtinių treniruotės persikėlė į virtualią erdvę.

 

Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą auklėtinių ugdymo procesą  krepšinio treneriai nuo kovo vidurio savo veiklas ir treniruotes organizuoja nuotoliniu būdu, išnaudodami informacinių komunikacijos priemonių ir informacinių technologijų galimybes.

 

Kiekvienai auklėtinių grupei buvo individualiai pasirinktos nuotolinio komunikavimo priemonės, atsižvelgiant į auklėtinių amžių ir technologijų panaudojimo galimybes.

 

Vykdant darbą nuotoliniu būdu daugiausiai orientuojamasi į asmeninį fizinių savybių lavinimą bei krepšinio teoriją. Treniruotes auklėtiniai atlieka savarankiškai arba prižiūrimi trenerio, pasitelkiant informacines technologijų priemones.

 

Krepšinio akademijos administracija karantino metu dirba tik nuotoliniu būdu ir yra pasiekiama darbo valandomis KA „Saulė“ tinklalapyje nurodytais elektroninio pašto adresais bei bendruoju telefonu (8 41) 540 708.

 

Dėl informacijos apie sportinį procesą karantino metu prašome kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ugdymui Saulių Jucevičių, mob. tel. (8687) 782 71.

 

[wpgmza id="1"]
Kontaktai