Treniruotė su Šiaulių „Šiauliai“ krepšininkais

Šiaulių vyrų krepšinio komanda „Šiauliai” į svečius bendrai treniruotei pakvietė Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė” jaunuosius talentus.

 

 

Treniruotėje krepšinio akademijos jaunimas klausėsi vyr. trenerio Antano Sireikos ir jo asistentų Roberto Giedraičio bei Vaido Pauliukėno patarimų. Jaunieji krepšininkai, atlikdami įvairius pratimus kartu su „Šiaulių” žaidėjais, lavino krepšinio elementus ir metimų techniką.

 

 

Prie trenerių kolektyvo patarimų mielai prisijungė  ir Nickas Zeisloftas, kuris  2018 m. LKL Snaiperio konkurse varžėsi finalinėse kovose dėl aukščiausio apdovanojimo. Nickas patarinėjo jaunimui kaip taisyklingai gaudyti kamuolį prieš metimą bei tinkamai pašokti metimo metu.

 

 

Treniruotės pabaigoje  krepšinio akademijos auklėtinių ir Šiaulių „Šiauliai“ krepšininkų mišrios komandos jėgas išmėgino krepšinio mini rungtynėse.

 

 

Vyrų komandos treneris  Antanas Sireika gyrė jaunuosius krepšininkus – „mačiau tikrai gabių vaikų, kurie patiko savo drąsa, kai nebijojo veržtis ar atakuoti krepšį net pro mūsų aukštaūgius Vytautą Šarakauską ar Arminą Urbutį. Taip pat nudžiugino ir kai kurių jaunųjų krepšininkų nestandartinis mąstymas, improvizuoti sprendimai ar perdavimai. Tuo pačiu, vaikai turėjo progą palyginti save su aukšto lygio žaidėjais ir pamatyti, kiek dar jiems reikia augti ir tobulėti”.

 

 

 

Šiaulių „Šiauliai“ krepšinio treniruotėje  lankėsi po tris skirtingo amžiaus krepšinio akademijos „Saulė” auklėtinius, kuriuos treniruoja treneriai Laimonas Kutra (2000 m. g.), Marius Krapikas  (2001 m. g. ir 2002 m. g.) ir Egidijus Vasiliauskas (2003 m. g.)

 

 

 

Tai buvo gera motyvacija sportininkams dar atkaliau siekti užsibrėžtų tikslų.

 

 

 

 

 

 

 

[wpgmza id="1"]
Kontaktai